Kā pareizi nēsāt zelta un sudraba rotas, iesaka “Ekstrasensu cīņu” dalībniece

rotas1

Mūsdienās zelta rotaslietas nēsā praktiski visi, bet daudzi neiedomājas par kaitējumu, ko tās var nodarīt. “Ekstrasensu cīņu” dalībniece Jeļena Jaseviča apgalvo, ka zeltu jānēsā piesardzīgi, jo bez labvēlīgās tam var būt arī negatīva ietekme.

Neder stresa māktiem pilsētniekiem

Ekstrasense Jeļena Jasēviča neiesaka zelta juvelizstrādājumus nēsāt lielu pilsētu iemītniekiem, kuriem ir aktīvs, bieži arī stresa pilns dzīvesveids. Šādiem cilvēkiem zelts radīs papildu spriedzi.
Izrādās, ka cilvēks, kuru jau tā moka stress un pastāvīgs ārējs spiediens, kļūst vēl nervozāks zelta ietekmē. Cieš nervu sistēma, var attīstīties depresija, nomāktība un nervozitāte.

Savukārt cilvēkiem ar mierīgu, pat garlaicīgu dzīvesveidu zelts, tieši otrādi, ir pat ieteicams. Zelts dod spēku un piesaista veiksmi tikai tiem, kuri ir pietiekami mierīgi un līdzsvaroti.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā izraudzīties rotas!


 

Līdzīgi raksti

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close