Atkarību horoskops – uzzini, kādas vājības piemīt katrai horoskopa zīmei

addictiontreatment

Nepārspējama vēlme pēc ātruma, seksa, ēdiena vai alkohola – uzzini, kura no horoskopa zīmēm iemieso šādas atkarības.

AUNS: Ritalīns. Aunam nepieciešams sevi paātrināt, lai paveiktu iespējami daudz. Tas nozīmē, ka Auns arī apsvērs ideju, pievērsties narkotikām, kad sniedz šo iespēju.

VĒRSIS: Ēdiens. Vērsim nokļūt ēdiena atkarības nagos ir gluži vienkārši. Cīņa pret stresu ar kārtējo burgeri vai cepumu kalnu, kas paslēpti atvilktnē, tas ir Vērša dabā.

Lai lasītu rakstu, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • Pēteris

    murgs

  • Kvantzz Jerico-joe

    eu! ko vēl kosmosa tukšumā izkārtotie ķimiskie cietstrukturējumi un to molekulārmassa, ar uz tās iespējamiem organiskiem savienojumiem spēj pastāstīt par manu psihes struktūru, ķermeņa ķīmisko balansu un mentālām un ķimiskajām atsaucēm uz ārējiem kairinātājiem šajā saules sistēmā..un kā tie giasmas spīdekļi to vispār zin, un kā viņi jūsu ass’trologiem nodod šīs anāllītiskās ziņas. un no kurienes viņiem ir tādas tehnoloģijas ar resursiem lai neskaitāmu gaismas gadu atālumā visu laiku pētītu katru idiotu uz šīs planētas..

    un vēl pēdējais…viņiem tiešām citu nav ko darīt kā manam dzimšanas gadam un mēnesim stāstīt kaut kādu no pirksta izzīstu stulbumu??????

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close